Oferta Urodzinowa - imprezy dla dzieci

Standardowa oferta dotyczy imprez okolicznościowych dla dzieci, organizowanych przez rodziców. 

Jeśli planujecie Państwo organizację przyjęcia dla dzieci i osób dorosłych, jeśli macie niestandardowe oczekiwania (wniesienie własnego poczęstunku, atrakcje spacjalne, impreza dla nastolatków, zabawa po standardowych godzinach otwarcia), jeśli reprezentujecie Państwo firmę, która chce zorganizować imprezę okolicznościową bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z managerem Klubu (tel.: 600 288 799; mail: party@spukiboo.pl) w celu indywidualnego dopasowania oferty.

Podejmij decyzję jaka formuła imprezy najbardzej Ci odpowiada: 

- Pakiet Lite lub Pakiet Lite Plus (pakiety zestandaryzowane)

- Pakiet Na Życzenie (dostosujemy się do oczekiwań)

prev next


* szczegóły na stronie: cennik

Pakiety Lite przygotowane są dla rodziców, którzy planują typowe, proste i skromne przyjęcie urodzinowe za rozsądną cenę.

Jeśli planujecie Państwo przyjęcie dla bardzo małej lub dużej ilości dzieci, jeśli macie wyjątkowe oczekiwania dotyczące poczęstunku, tortu, czy dodatkowych atrakcji proponujemy zapoznać się z ofertą „Pakiet Na Życzenie“.

Miejsce: zaprosisz młodych gości do stolika urodzinowego na głównej sali, a może do kameralnej salki urodzinowej, a może  planujesz szaloną zabawę na sali zabaw dostępnej tylko dla Twoich gości? (są pewne ograniczenia - spytaj o szczegóły)

Goście: ile dzieci będzie brało udział w imprezie - zaplanuj "na wyrost", nie martw się płacisz za bilety wstępu dla dzieci, które wzięły udział w zabawie (są pewne ograniczenia - spytaj o szczegóły)

Napoje i poczęstunek: chcesz zadbać we własnym zakresie o swoich młodych gości, albo może chcesz abyśmy my przygotowali napoje i poczęstunek? na słodko lub mieszany według naszego menu? (są pewne ograniczenia - spytaj o szczegóły). Poczęstunek z naszego menu podajemy na naszej zastawie stołowej.

Zastawa: przywieziesz własne serwetki, talerzyki, sztućce, mieseczki i kubeczki, czy chcesz skorzystać z naszej oferty? (są pewne ograniczenia - spytaj o szczegóły)

Tort i ciasta: własny, czy z naszego katalogu? (są pewne ograniczenia - spytaj o szczegóły)

Współpracujemy z cukiernią Sweet Home: Katalog tortów

Kontakt do cukierni: cukiernia@sweet-home.pl, 668 048 031, 698 825 271

Animacje i dodatkowe atrakcje: Prowadzimy animacje standardowe (cena podstawowa: 80 zł), tematyczne, a także atrakcje specjalne w wykonaniu zaprzyjaźnionych, sprawdzonych i lubianych artystów zewnętrznych (iluzjonista, klaun, trupa aktorska) oraz firm specjalizujących się w pokazach/warsztatach dla dzieci.

Opiekun urodzin: Do każdego Pakietu urodzinowego można zamówić usługę opiekuna urodzin. Jego zadaniem jest dbałość o Państwa komfort poprzez doglądanie salki urodzinowej, przyjmowanie i realizowanie zamówień od dorosłych gości, krojenie tortu dla dzieci i dorosłych. Prosimy nie mylić opiekuna z animatorem - opiekun nie prowadzi animacji dla dzieci.

Czas pracy opiekuna urodzin wynosi 2h w cenie 60 zł.

Uważamy, żę wszystko jest dozwolone... w granicach zdrowego rozsądku i poszanowania obyczajów oraz oczekiwań i potrzeb pozostałych gości :)

W sprawie dodatkowych atrakcji prosimy o kontakt telefoniczny: 600 288 799

Informacje/Rezerwacja: t. 600 288 799, party@spukiboo.pl

Szczegółowy CENNIK jest tutaj >


Jeśli planujecie Państwo organizację przyjęcia dla nastolatków, czy młodzieży np. 18tkę lub przyjęcie dla osób dorosłych, jeśli macie niestandardowe oczekiwania (wniesienie własnego poczęstunku, zabawa po standardowych godzinach otwarcia, atrakcje spacjalne), jeśli reprezentujecie Państwo firmę, która chce zorganizować imprezę okolicznościową bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z managerem Klubu (tel.: 600 288 799; mail: party@spukiboo.pl) w celu indywidualnego dopasowania oferty.

Oferta przedstawiona w zakładce "Oferta Urodzinowa" dotyczy imprez urodzinowych, w których najważniejszy jest jubilat oraz jego koledzy i koleżanki bawiący się w strefie zabaw. Rodziców oczekujących na swoje pociechy, zawsze bardzo miło nam gościć w naszej kawiarni. Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości wnoszenia własnego poczęstunku i napojów na teren kawiarni. W trosce o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych gości prosimy o nie przynoszenie własnych termosów i czajników zarówno do kawiarni jak i do salek urodzinowych.

Nie ma możliwości wnoszenia własnego poczęstunku dla dorosłych na teren całego Klubu. W przypadku chęci organizacji przyjęcia dla osób dorosłych bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z managerem Klubu (tel.: 600 288 799; mail: party@spukiboo.pl) w celu indywidualnego dopasowania oferty.

Prosimy o wyrozumiałość :)


Wybierz Miejsce imprezy: Klubik, LAB lub Atelier (70 m2), cały Klub "na wyłączność"?

Salka Klubik - rekomendowana dla dzieci poniżej 6 lat. Według Klientów - "cieplutka" i pięknie doświetlona światłem dziennym.

Salka LAB/Kosmos - rekomendowana dla dzieci powyżej 6 lat. Według Klientów - trochę "surowa" ale idealna dla starszych dzieci, które często same dokonują wyboru właśnie tej salki.

Salka Atelier - idealna na większe imprezy rodzinne i grupowe/firmowe. Według Klientów - pozwala na zachownie pewnej intymności nawet w najbardziej zatłoczone dni.

Cały Klub "na wyłączność" - idealne rozwiązanie na duże imprezy rodzinne i firmowe. U nas wszystko jest możliwe - prosimy o bezpośredni kontakt w celu indywidualnego dopasowania oferty (t.: 600 288 799; e: party@spukiboo.pl)

Zastanów się nad animacjami: oferujemy animacje standardowe, tematyczne oraz atrakcje specjalne (np. iluzjonista, klaun, pokazy naukowe). 

Tort, poczęstunek dla dzieci i rodziców: własny, czy z naszego menu? Bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów i zasad - t.: 600 288 799; e: party@spukiboo.pl) .