Urodziny w Spuki Boo

Szanowni Państwo,

Klub Spuki Boo specjalizuje się w organizacji urodzin dla dzieci.

Jeśli chcecie Państwo zorganizować imprezę rodzinną/towarzyską z poczęstunkiem dla dorosłych prosimy o informacje. Z przyjemnością  przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa życzeń - Pakiet "Na życzenie - impreza Rodzinna". Prosimy o zrozumienie, że organizacja "drugiej/innej" imprezy wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Z poważaniem,

Zarząd Spuki Boo


Pakiety Lite“ przygotowane są dla rodziców, którzy planują typowe, proste i skromne przyjęcie urodzinowe za rozsądną cenę.

Jeśli planujecie Państwo przyjęcie dla bardzo małej lub dużej ilości dzieci, jeśli macie wyjątkowe oczekiwania dotyczące poczęstunku, tortu, czy dodatkowych atrakcji proponujemy zapoznać się z ofertą " Pakiet Na Życzenie“.

W przypadku organizacji przyjęcia dla osób dorosłych z udziałem mniejszej ilości dzieci prosimy o bezpośredni kontakt z managerem Klubu (tel.: 600 288 799; mail: party@spukiboo.pl) w celu indywidualnego dopasowania oferty.

* Szczegóły oferty “Pakiety Lite”:

 • u nas Dzieci bawią się bez ograniczeń czasowych!
 • Pakiet Lite - skromny poczęstunek: mały popcorn i napój 0,2 l 
 • Pakiet Lite Plus - urozmaicony poczęstunek: woda bez ograniczeń, 2 rodzaje słodyczy, popcorn, napój 0,2. 
 • urodziny mogą odbyć się w jednej z 2 salek urodzinowych (Klubik lub LAB) lub przy stoliku w części barowej (tylko w dni powszednie), Atelier dostępne dla dużej ilości gości lub za dodatkową opłatą – dostęp przez 2 godziny
 • Animacje w Pakiecie Lite Plus - standardowe animacje, proponujemy do wyboru jedną z atrakcji: malowanie buziek, balonikowe zoo, tatuaże lub poszukiwanie skarbu (tatuaże, baloniki lub prezenty od rodziców). 
 • dla dorosłych gości przygotowany jest jeden stolik w części barowej - przeznaczony dla 8 osób
 • Tort od 62 zł / kg – wybór kształtu i smaku wg katalogu partnerskiej cukierni Sweet Home
 • w pakietach Lite ustalona jest minimalna ilość gości - 8 dzieci
 • Ze względu na poczęstunek prosimy o precyzyjne określenie ilości gości najpóźniej dzień przed imprezą. Sugerujemy podanie nieco mniejszej ilości dzieci niż macie Państwo nadzieję gościć. Zawsze możemy dołożyć poczęstunek dla 2-3 osób. Jeśli będzie mniej dzieci będziemy zmuszeni policzyć za poczęstunek wyłożony - 7,50 zł za nieobecne ale zadeklarowane dziecko.
 • dodatkowe napoje i przekąski można zakupić w naszym Barze
 • prosimy o nie przynoszenie własnych napojów i przekąsek
 • wszelkie zmiany zakresu pakietu Lite prosimy ustalać indywidualnie z upoważnionymi pracownikami Klubu (jesteśmy do Państwa dyspozycji :)

Jeśli planujecie Państwo przyjęcie dla małej ilości dzieci (poniżej 8) lub dużej ilości dzieci (powyżej 15), jeśli macie wyjątkowe oczekiwania dotyczące poczęstunku dla dzieci lub chcecie przynieść własny poczęstunek lub tort, jeśli chcecie Państwo zadabać o wygodę i zdowolenie dorosłych uczestników imprezy, jeśli chcielibyście zapewnić dzieciom dodatkowe atrakcje – proponujmey zapoznać się z ofertą „Pakiet Na Życzenie“:


* Szczegóły oferty “Pakiety Na Życzenie”:

Salka/stolik:

stolik urodzinowy na sali głównej (2 godziny):     90 zł (tylko w dni powszednie)

salka Lab lub Klubik Spuki Boo (2 godziny):       130 zł 

salka Atelier (2 i 1/2 godziny):                  300 zł (zniżki dla dużych grup)

Bilety1), zabawa bez ograniczeń, opłata za każde obecne dziecko:

Pon. - Czw.:                                   20 zł

Pt.:                                    25 zł

Sob., Nd., Święta:                              30 zł

1) w przypadku skorzystania z oferty atrakcji dodatkowych i dużej ilości zaproszonych gości opłata za wstęp do sali do negocjacji.

 

Napoje i poczęstunek:

Spuki Menu: 9 zł - opłata za każde dziecko (zgodnie z zamówieniem)

Proponujemy menu urodzinowe  (serwowane przez 2 godziny, możliwa jedna dokładka wybranego jednego produktu):
- soki i woda (woda bez ograniczeń)
- paluszki, ciasteczka deserowe, cukierki, żelki i inne słodycze (5 rodzajów)
- talerz owoców
- popcorn (ciepły)

- w cenie zastawa zgodnie z naszymi standardami

Spuki Menu Plus: 16 zł - opłata za każde dziecko (zgodnie z zamówieniem)

Proponujemy menu urodzinowe  (serwowane przez 2 godziny, możliwa jedna dokładka wybranego jednego produktu):

‐ domowa galaretka owocowa oraz jajo z niespodzianką dla każdego dziecka

- soki i woda (woda bez ograniczeń)
- paluszki, ciasteczka deserowe, cukierki, żelki i inne słodycze (5 rodzajów)
- talerz owoców
- popcorn (ciepły)

- w cenie zastawa zgodnie z naszymi standardami

Ze względu na poczęstunek prosimy o precyzyjne określenie ilości gości najpóźniej dzień przed imprezą. Sugerujemy podanie nieco mniejszej ilości dzieci niż macie Państwo nadzieję gościć. Zawsze możemy dołożyć poczęstunek dla 2-3 osób. Jeśli będzie mniej dzieci będziemy zmuszeni policzyć za poczęstunek przygotowany dla każdego nieobecnego ale zadeklarowanego dziecka.

TORT: 

Oferujemy torty od 62 zł / kg – wybór kształtu i smaku wg katalogu partnerskiej cukierni Sweet Home. W pakiecie "Na Życzenie" istnieje możliwość przyniesienia własnego tortu – z tego tytułu nie pobieramy dodatkowych opłat. W przypadku chęci poczęstowania tortem dorosłych gości proszę pamiętać o przygotowaniu własnej zastawy stołowej. 


OPIEKUN urodzin:                 60 zł za 2 godziny


ANIMACJE:

- Standardowe dostosowane do wieku dziecka:

- jedna animatorka:               90 zł za godzinę (polecamy dla grupy do 15 dzieci)

                              160 zł za dwie godziny 

- dwie animatorki:               160 zł za godzinę (polecamy dla grupy powyżej 15 dzieci)

- Tematyczne oraz atrakcje dodatkowe:

Nasi specjaliści zaplanują i poprowadzą Twoją imprezę wedle najwyższych standardów. Za dodatkową opłatą możemy zaprosić DJ, artystów i zawodowych animatorów – np. animator tańca, magik, clown, młody odkrywca, mobilne planetarium, wspólne gotowanie, sesja zdjęciowa, ciucholandia, małe SPA i wiele innych...

Opisy wybranych ANIMACJI: katalog


PINIATA: ceny piniaty z wypełnieniem od 80 zł - katalog


Pracownikom Kawiarni będzie bardzo miło obsłużyć dorosłych gości w ramach "open baru", w pakiecie urodzinowym: kawa - 6 zł, herbata - 4 zł, inne produkty wg standardowego cennika.

Istnieje możliwość zamówienia:

- kanapek koktajlowych

- ciast i przekąsek z cukierni partnerskiej Sweet Home: www.sweet-home.pl

- pizzy z Telepizza

- innych przekąsek (np. naleśniki, tosty, gofry) oraz profesjonalnego kateringu od firm partnerskich

W sprawie zamówienia produktów i usług firm Partnerskich prosimy o kontakt z pracownikami Klubu min. 4 dni robocze przed planowanym przyjęciem.


Dodatkowy stolik dla rodziców:

Oferujemy dodatkowe stoliki w cenie:  45 zł / 1 szt. na 2 godziny (dla 8 osób).

Akceptujemy karty kredytowe.

Aby zagwarantować rezerwację przyjęcia urodzinowego prosimy o przedpłatę zaliczki/zadatku: 100 zł lub więcej 3) – gotówką lub kartą kredytową w Klubie lub przelewem na konto: 29 2130 0004 2001 0623 8505 0001 (Volkswagen Bank Polska S.A.)

UWAGA: Bardzo prosimy o  przemyślenie decyzji przed wpłatą zaliczki/zadatku. Wpłata zaliczki/zadatku oznacza akceptację oferty cenowej  wraz z ogólnymi warunkami obowiązującymi w naszym Klubie i jest bezzwrotna.

3) w niektórych przypadkach kwota zaliczki może być większa, np. w sytuacji dużego zamówienia, w tym produktów i usług firm trzecich.

Ze względu na alergie, specjalne diety czy preferencje rodziców, w pakiecie "Na Życzenie" istnieje możliwość przyniesienia własnego poczęstunku dla dzieci (możliwe tylko w salce urodzinowej) - w tej sytuacji prosimy o zgłoszenie potrzeby do managera Klubu oraz przygotowanie własnej zastawy i rozłożenie poczęstunku na stołach w salce urodzinowej.

Nie ma możliwości wnoszenia własnego poczęstunku dla dorosłych. W przypadku chęci organizacji  przyjęcia dla osób dorosłych bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z managerem Klubu (tel.: 600 288 799; mail: party@spukiboo.pl) w celu indywidualnego dopasowania oferty.

Zastawa: 

W przypadku własnego poczęstunku dla dzieci proponujemy opłatę3) za komplet dla jednej osoby  (zgodnie z zamówieniem): 5 zł

W ramach tej usługi przygotowane zostaną talerzyki, kubki, łyżeczki/widelczyki oraz serwetki dla zadeklarowanej liczby osób zgodnie z naszymi standardami.

Uprzejmie informujemy, że nie ma możliwości wnoszenia własnego poczęstunku do Kawiarni.

Nie ma możliwości przenoszenia poczęstunku i napojów z salek urodzinowych na teren Kawiarni.

Prosimy o nie zamawianie jedzenia z dostawą do naszego Klubu bez zgody managera Klubu - na określonych zasadach oferujemy tylko i wyłącznie dostawców, z którymi stale współpracujemy.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych gości prosimy o nie przynoszenie własnych termosów i czajników zarówno do kawiarni jak i do salek urodzinowych.

Prosimy o wyrozumiałość :)

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w naszym Klubie!

Rezerwacja/Informacja: t. 600 288 799, party@spukiboo.pl

Galerie:

Szalona Zabawa, Urodziny

Duże Imprezy: Rodzinne/Grupowe, Firmowe i okolicznościowe

Wakacje, Ferie Zimowe i Świąteczne

Edukacja i Rozrywka